تجلیل از یک عمر فرهیختگی

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , اطلاعیه ها , اقتصادی , پیشنهاد , دانش و فناوری , دسته‌بندی نشده , سلامت , فرهنگی هنری , ورزشی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۶ مهر ۱۳۹۷

تجلیل از یک عمر فرهیختگی

تجلیل از یک عمر فرهیختگی
بازنشستگان از سرمای ههای گرا نسنگ و ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. فرهیختگان و غرورآفرینانی که در کمال صداقت سی سال از بهترین روزهای زندگی خود را در سنگر خدمت سپری کردند و به تحقق اهداف جمهوری اسلامی ایران کمک کردند. بازنشستگی فصل تازه ای از حیات و آغازی بر زندگی جدید است؛ این دوران پایان دوره بهره مندی از تجربیات این عزیزان نیست بلکه آغاز فصل جدیدیا ست تا این قشر فرهیخته و ایثارگر اندوخته های علمی و تجربیات ارزشمند خود را به نسل امروز که شاغلین هستند منتقل کنند. باید این امکان به شکل شایستها ی فراهم شود تا بازنشستگان از گردونه فعالیت های اجتماعی کنار گذاشته نشود بلکه به عنوان بخشی از سرمایه های بزرگ جامعه ایران از حضور ونقش آفرینی موثر آنها در اتاق های فکر و فرآیندهای تصمیم گیری و تصمیم سازی استفاده بهینه شود.
برهمین اساسا ست که صندوقب ازنشستگی کشوری هر ساله ۲۵ ذیا لحجه که در تقویم ملی به عنوان «روز خانواده و تکریمب ازنشستگان »نام گذاری شده است، در قالب همایش ها وب رنامه های متنوع در تهران و سایر استان های کشور وبه شکل باشکوهی گرامی داشته وا ز بازنشستگان نمونه و نخبه تحت پوشش در حوزه های مختلف تقدیر می کند. رویدادی که باشکوه ترا ز هر سال،امسال نیز با حضور مقامات بلندپایه کشور و بازنشستگان تحت پوشش در باغ کتاب تهران و با حضور گرم و صمیمی بازنشستگان فرهیخته صندوق و خانوادها ین عزیزان برگزار شد.


نوشته شده توسط:admin - 334 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 161
برچسب ها:
دیدگاه ها