سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی به استان خوزستان

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , اسلایدر , اطلاعیه ها , اقتصادی , پیشنهاد
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۵ مهر ۱۳۹۷

سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی به استان خوزستان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ۱۴ و ۱۵ شهریور ۹۷ در سفری دو روزه به استان خوزستان
به همراه سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن بازدید و افتتاح چندین طرح عمرانی،
پتروشیمی و زیست محیطی و شرکت در شورای اجتماعی این استان در مراسم گرامی داشت روز ۲۵
ذی الحجه نیز حضور یافت و سخنرانی کرد.

بازدید از بندر ماهشهر و افتتاح چند طرح

با حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و استاندار خوزستان چند طرح زیست محیطی درا ین بندر کلنگ زنی یا     افتتاح شد.
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۴طر ح زیست محیطی و یک طرح عملیاتی را درشرکت پتروشیمی غدیر در ماهشهر کلنگ زنی کرد.

انوشیروان محسنی بندپی امروز ۱۴شهریورماه در سفر خود به ماهشهر، ۴ طر ح زیست محیطی و یک طرح عملیاتی را در شرکت پتروشیمی غدیر ماهشهر کلنگ زنی کرد. تصفیه پساب کل مجتمع پتروشیمی غدیر ماهشهر، نصب و راه اندازی آنالیزرهای آنلاین دودکش های مجتمع، نصب و راه اندازی آنالیزورهای COD، TDS و Ph ، نصب سیستم اطفاء حریق Aerosol و اجرای خط بسته بندی جامبو، ۵ طرحی هستند که عملیات اجرایی آن ها امروز با حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار خوزستان آغاز شد.

افتتاح پایانه صادراتی ایرانول

با حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و استاندار خوزستان پایانه صادراتی شرکت نفت ایرانول در مجتمع بندری    امام خمینی (ره) افتتاح شد.
انوشیروان محسنی بندپی در سفر خود به شهرستان ماهشهر، پایانه مخازن صادراتی شرکت نفت ایرانول را در مجتمع بندری امام خمینی(ره) افتتاح کرد. پایانه مخازن صادراتی شرکت نفت ایرانول با اعتبار ۲ هزار میلیارد ریال وب ا ظرفیت ۲۵ هزار متر مکعب در مجتمعب ندری امام خمینی (ره) احداث شده است.
هدف از احداث این پروژه ارتقای کارایی و توان عملیاتی بندر امام خمینی و رشد شاخص عملیاتی در بخش نفت این بندر است. همچنین ارتقای سطح کیفی و کمی ارائه خدمات و تامین محصول یکنواخت به منظور صادرات و بازدهی بالاا ز دیگر اهداف احداث این پایانه است. پایانه مخازن صادراتی شرکت نفت ایرانول شامل مخازن، بویلر، نیروگاه برق، آتش نشانی، پمپ خانه تخلیه مواد از کامیون و خطوط انتقال به کشتی و پیگ رانی است و برای ۷۵ نفر به صورت مستقیما شتغالزایی کردها ست.
انوشیروان محسنیب ندپی در حاشیها فتتاح پایانه مخازن صادراتی شرکت نفت ایرانول درمجتمع بندری امام خمینی )ره( که با حضورمدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری برگزارشد، در جمع خبرنگارانا ظهار کرد:ا مروز در سفربه شهرستان ماهشهر از چندین پروژه بازدید و تعدادی پروژه را نیزا فتتاح و کلن گزنی کردیم.
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باب یانا ینکه صنایع پایین دستی م یتواندا شتغال بسیار خوبی را برای کشور فراهم کند، گفت: باتکیهب رن یروهای مردمی و مردمن هاد کردن اقتصاد کشور م یتوانیم بر ظلمی که استکبار جهانی دربحث تحری مها بر کشور کردها ست، پیروز شویم.
وی افزود: در مجتمع پتروشیمی غدیر در شهرستان ماهشهر عملیات اجرایی ۵ پروژه در راستایا هداف زیست محیطی منطقه آغاز شد تا بتواند ۷۰ مترمکعب آب در ساعت را با تکنولوژی بومی تصفیه کند و ۴۰ متر مکعب را مجددا به واحدب ازگرداند. سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: پروژ ههای دیگری نیز در راستای اشتغال نیروها در منطقه به بهر هبرداری رسید تا شاهد اشتغال و توسعه و بازسازی بخ شهایی در پتروشیمی غدیر باشیم.


نوشته شده توسط:admin - 334 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 159
برچسب ها:
دیدگاه ها