دفاتر پیشخوان دولت سهام بیمه ملت بازنشستگان را ثبت نام می کنند

دسته: آخرین خبرها , اجتماعی , اسلایدر , اطلاعیه ها , اقتصادی , پیشنهاد
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۴ دی ۱۳۹۵
دفاتر پیشخوان دولت سهام بیمه ملت بازنشستگان را ثبت نام می کنند
 1746
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه سیستم های صندوق بازنشستگی کشوری گفت: دفاتر پیشخوان دولت آمادگی لازم برای ثبت نام بازنشستگان کشوری در واگذاری سهام بیمه ملت را دارند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، بهروز انتظاری با اشاره به اینکه خرید سهام بیمه ملت علاوه بر سایت صندوق از طریق دفاتر پیشخوان دولت هم امکان پذیر است، افزود: از آنجایی که ثبت نام برای سهام بیمه ملت نیاز به احراز هویت دارد، توصیه می شود بازنشستگان برای ثبت نام سهام از طریق دفاتر پیشخوان اقدام کنند.
وی تصریح کرد: نظارت لازم بر دفاتر پیشخوان دولت صورت می گیرد تا برای ثبت نام مبلغی بیشتر از دو هزار و ۴۰۰ تومان از بازنشستگان دریافت نشود. این مبلغ در اولین قسط پرداختی محاسبه و به حساب بازنشسته باز می گردد.
وی ادامه داد: ۹ هزار دفتر پیشخوان دولت از ۱۶ هزار دفتر پیشخوان موجود در کشور، در راستای اجرای عدالت برای دسترسی به خدمات صندوق بازنشستگی کشوری و ارائه بهتر آن به بازنشستگان صندوق، مستمرا با این صندوق همکاری می کنند.
انتظاری بیان داشت: صدور کارت منزلت که از تابستان سال جاری در دفاتر پیشخوان دولت شروع شده، فرآیند صدور این کارت را از سه ماه به پنج دقیقه کاهش داده که منجر به افزایش رضایت خاطر بازنشستگان شده است.
وی یادآور شد: در حال حاضر، صدور احکام و فیش حقوقی بازنشستگان کشوری نیز از طریق دفاتر پیشخوان انجام می شود.
خبرنگار: مینا شیروانی
عکاس: راحله شیخ

نوشته شده توسط:admin - 323 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 258
برچسب ها:
دیدگاه ها